Предлагаю услуги: ОДНОДЕННА ЕКСКУРСІЯ В УГОРЩИНУ, НІРЕДЬГАЗА - ЗООПАРК І АКВАПАРК - Заказать: ОДНОДЕННА ЕКСКУРСІЯ В УГОРЩИНУ, НІРЕДЬГАЗА - ЗООПАРК І АКВАПАРК, Ужгород - Туризм услуги Ужгород - 2631417

Найти
 


Объявление

ОДНОДЕННА ЕКСКУРСІЯ В УГОРЩИНУ, НІРЕДЬГАЗА - ЗООПАРК І АКВАПАРК - Туризм услуги

Код: 2631417 Создано: 09-08-2019 11:39

Цена: 25 USD $

Продам, предлагаю: Туризм услуги, Украина, Ужгород и Закарпатская область

6:00 Виїзд з Ужгорода. Перетин кордону. Переїзд в угорське місто Ніредьгаза. Прогулюючись по центральних вулицях міста вас зачарують прекрасні будинки в стилі сецесії, прикрашені неймовірною мозаїкою. Ознайомитеся з неперевершеною сакральною архітектурою, історичними та культурними традиціями Угорщини. Після цікавої прогулянки ви зможете повністю віддатися шопінгу в кращих магазинах європейських брендів, спробувати смакоту традиційної угорської кухні в колоритних і затишних кафе, ресторанах, бістро. І це ще не все, чим може здивувати Ніредьгаза! Адже в околицях міста розташовані унікальні розважальні комплекси аквапарк «Aquarius» і Ніредьхазскій зоопарк! Пориньте з «Aquarius» всією сім'єю в світ термальних вод, водних атракціонів, світ дитячих розваг! Тут ви знайдете закриті і відкриті басейни, джакузі, а для дітей особливо цікавими будуть острів скарбів і швидкісні гірки. Ще однією родзинкою Ніредьхази є зоопарк. Розташований глибоко в дубовому лісі в мальовничій місцевості. Повернення в Ужгород .

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Діана
 
Контактный телефон: 099 776 77 29
 
Мобильный телефон: 097 034 53 93
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки