Требуется: Терміново потрібен арматурник на роботу в Польщі. З/п 15-20 злгод - Вакансия: Терміново потрібен арматурник на роботу в Польщі. З/п 15-20 злгод, Ужгород - Работа за рубежом Ужгород - 2683110

Найти
 


Объявление

Терміново потрібен арматурник на роботу в Польщі. З/п 15-20 злгод - Работа за рубежом

Код: 2683110 Создано: 16-07-2018 22:28

Продам, предлагаю: Работа за рубежом, Украина, Ужгород и Закарпатская область

В будівельну компанію, що займається будівництвом житлових будинків та офісних центрів у Польщі, потребують арматурщиків! Можливе працевлаштування по біометрії чи робочій візі. Усі послуги по працевлаштуванню та виготовленю запрошення безкоштовні! Вимоги: - Вміння роботи із арматурою, в’язання цоньками (спеціальні щипці) - Вміння роботи із бетоном - Вміння читати рисунки - Самостійність роботи і прийняття рішень Умови: Робочих годин від 8-10 в день, робочих днів 5-6 на тиждень. Початкова ставка 15 злгод, зростання до 18 злгод (нето, на руки). Бригадир: початкова ставка 17 зл, зростання до 18-20 зл залежно від виконання робіт. Ставка залежить від досвіду, навиків та реальної роботи на об'єкті! Роботодавець орендує житло за власний кошт (проживання в будинку, кімнати по 2-3 особи), робітники оплачують тільки комунальні послуги (100 злотих в місяць) Можливі аванси за необхідності. Зарплата виплачується раз у місяць. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Олександр
 
Контактный телефон: 0676707844
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки