Продам: Водопідготовка та очистка стічних вод. Очисні споруди під ключ - Купить: Водопідготовка та очистка стічних вод. Очисні споруди під ключ, Ужгород - Продажа: Канализация, водопровод Ужгород - 2774721

Найти
 


Объявление

Водопідготовка та очистка стічних вод. Очисні споруди під ключ - Канализация, водопровод

Код: 2774721 Создано: 27-05-2019 20:35

Предложения фирм: Канализация, водопровод, Украина, Ужгород и Закарпатская область

Впровадження очисних споруд та споруд водопідготовки під ключ, проектування, будівництво, виготовлення та монтаж. Від металургії, молокозаводів, маслозаводів до готельно-ресторанного комплексу та приватних будинків, ми можемо запропонувати Замовнику послуги по водопідготовці та очистці стічних вод. Також пропонуємо виготовлення очисних споруд господарсько-побутових стічних вод у наземному виконанні. Технологічне обладнання установки «УМКА-БІО» монтується в наземну ємність, що встановлюється на спеціальному фундаменті. До переваги установки «УМКА-БІО» можна віднести також те, що таку систему можна встановлювати в різних погодних умовах і при будь-якому рівні ґрунтових вод, без виконання додаткових земляних робіт. На все обладнання, що виготовляє наше ТОВ «Е.Т.Е» наявні затверджені Технічні Умови та позитивні висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Михаил
 
Контактный телефон: 0993407476, 0683407476
 
Мобильный телефон: 0993407476, 0683407476
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки